page-header

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda ;  23 Yıllık üretim deneyimi ile Marmara bölgesinin üretim ve sanayi merkezi Kocaeli’nde yüksek makine yatırımları, güncel teknolojiler ve yeni nesil etiket-ambalaj çözümleriyle hizmet vermekteyiz. Yenilikçi ve kurumsal hizmetlerimizi, esnaf kültürü ve müşteri memnuniyeti hassasiyetleri ile yoğurup “müşterilerimiz ortaklarımızdır” hassasiyetiyle hizmet vermekteyiz.

Makine Parkurumuz: Fabrikamızdaki makine parkurumuzda 5 yaşını geçmiş makine bulunmamaktadır. Yaşlanan makineler sıfırları ile yenilenir. Son teknoloji makineler ile uygun maliyetli yüksek kaliteli etiketleri size ulaştırabilmek çaba sarf ediyor, ve daha iyileri için dünyada yaşanan bütün teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

Kalite Politikamız: Hizmetlerimizin, üretim bütün aşamalarını kapsayan kurallar ile belirlenmiş kurumsal bir sistem içinde işlemesi esastır. Üretimde çalışanların hatasız üretim yapmaları için gerekli eğitimleri organize etmek ve çalışma sisteminin gelişmesine katkılarını sağlamaktır. Kalite anlayışımız, müşteri şartlarını karşılanması ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik olarak sürekli iyileştirme ve gelişimi hedeflemektir.

Back to top of page